OFERTA WCZASOWA dla członków POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO w ośrodku wczasów wędkarskich w Lubieszewie

 

Lubieszewo to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, na trasie Złocieniec - Drawsko Pomorskie, w odległości 10 km od Złocieńca, nad jeziorem Lubie, zasobnym w ryby, wśród lasów o dużych walorach krajobrazowych, bogatych w grzyby i runo leśne na szlaku wodnym im. Karola Wojtyły.
Jezioro "Lubie" to duże rynnowe jezioro o pow. 1439 ha (długość 14,1 km, największa szerokość 2,2 km, maksym. głębokość 46,2 m), położone na południowy wschód od Drawska Pomorskiego. Przepływa przez nie Drawa. Z tafli jeziora wynurza się 5 wysp: Rybaki (niedaleko ujścia Drawy), Sołtysia (największa w rejonie Lubieszewa), oraz Kamieniec, Ptaszyniec i najmniejsza, bezimienna (we wschodniej części jeziora). Północne brzegi prócz wschodniego krańca, są przeważnie bezleśne, południowe natomiast- zalesione. Jezioro Lubie posiada doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa. Wzdłuż północnego brzegu jeziora biegnie szlak turystyczny.

Ośrodek wczasów wędkarskich w Lubieszewie położony jest nad jeziorem "Lubie". W ośrodku naszym znajduje się 5 domków kempingowych. Każdy z nich składa się z dwóch pokoi i dwóch pomieszczeń kuchennych wyposażonych w lodówki, kuchnie gazowe, komplety naczyń i sztućców.

W domku może zamieszkać 5 osób. W osobnym wielokontenerowym budynku dostępne są umywalnie, prysznice, WC oraz świetlica. Na terenie ośrodka znajduje się wydzielone miejsce do skrobania i wędzenia ryb, a także 2 zamrażarki do przechowywania złowionych ryb

Ośrodek w Lubieszewie posiada również pole namiotowe, gdzie istnieje możliwość korzystania z energii elektrycznej, punktu czerpania wody pitnej oraz WC. Do dyspozycji jest także boisko do siatkówki.

Na jeziorze zakotwiczony jest pomost pływający, przy którym cumuje 12 łodzi wędkarskich. Do najbliższego sklepu w Lubieszewie jest około 1200 m, do Złocieńca - 12 km, a do Drawska Pomorskiego - 14 km.

Ekologiczne położenie, czyste powietrze, grzybne lasy oraz dostatek ryb zachęcają kolegów wędkarzy i ich rodzin do skorzystania z naszej oferty wczasowej. Turnusy rozpoczynają się w sobotę od godziny 15.00, a kończą 2 tygodnie później w sobotę około godziny 10.00.

Gospodarz Ośrodka w Lubieszewie dysponować będzie licencjami na połów ryb w jeziorze "Lubie".

Zarezerwuj wypoczynek w Naszym Ośrodku,

Gospodarz Krzysztof 532 441 511

 

 

LINK do : Cennik Lubieszewo 2022